Profesionální stříkací technika

Vítáme Vás na internetové stránce firmy ASTECO s.r.o.

filtruj:

Adres

ASTECO s.r.o.

Pikovická 516/5 147 00 Praha 4 - Braník

Zeptejte se online

Stříkací pistole vzduchové

Stříkací pistole konvenční

Stříkací pistole pro klasické konvenční vzduchové stříkání používají pro atomizaci barvy velký objem vzduchu pří tlacích 2-7 bar. Výsledkem je velmi dobré rozprášení barvy, ale i větší přestřik což znamená více ztrát barvy rozptýlené do okolí. Přenosová účinnost se pohybuje do max. 45 %.
 

Stříkací pistole nízkotlaké HVLP, LVLP

Nízkotlaké stříkací pistole byly vyvinuty pro snížení emisí a vyšší využití barvy při stříkání. Pistole se systémem HVLP využívají pro atomizaci barvy velký objem vzduchu o nízkém vstupním tlaku do 0,7 bar. Výsledkem je nízký přestřik a vysoká přenosová účinnost množství materiálu (až 67 %), které skončí na lakovaném povrchu. Systém LVLP využívá pro atomizaci barvy malý objem vzduchu o nízkém vstupním tlaku do 0,7 bar, v tomto případě dosahuje přenosová účinnost až 82 %.
 

Stříkací pistole airbrush

Nabídka z našeho e-shopu

www.strikacipistole.eu/cs/produkty/strikaci-pistole-vzduchove

Asteco Profesionální stříkací technika

Naši partneři:

Adres

ASTECO s.r.o.

Pikovická 516/5 147 00 Praha 4 - Braník

Používáme soubory cookies, které vám pomohou využít našich služeb a pro statistické účely. Pokud neblokujete tyto soubory, souhlasíte s jejich použitím a také ukládáním do paměti přístroje. Nezapomeňte, že můžete samostatně spravovat soubory cookie změnou nastavení prohlížeče. Klepněte na tlačítko souhlasit.