Úvod Napište nám Mapa stránek

O nás

Společnost ASTECO s.r.o. je česká firma, která působí na trhu od roku 1995. V oboru povrchových úprav pracujeme od roku 1993, kdy jsme začali nabízet první systémy pro aplikace nátěrových hmot. Specializujeme se na prodej a servis stříkací a lakovací techniky.

Předmětem naší činnosti jsou:
prodej a servis vzduchových stříkacích pistolí a  příslušenství pro vybavení lakoven
prodej, pronájem a servis vysokotlakých stříkacích zařízení pro stavebnictví a průmysl
prodej, pronájem a servis omítacích strojů a zařízení pro aplikace stěrek
prodej a servis zařízení pro dopravní značení
prodej a servis dávkovacích systémů pro stříkání polyuretanové pěny
prodej profesionálního malířského nářadí a ochranných pomůcek


Kromě České republiky působíme v Polsku (společnost ASTECO Polska Sp.z o.o.) a na Slovensku (ASTECO Slovakia s.r.o.). Zastupujeme firmy Airlessco by Durotech Co. (USA), Wilhelm Wagner Co. (WIWA, Německo), Graco (USA), Deltalyo (Francie), Benron (USA), Formal Europe (ČR), GAHE,S.A. (Španělsko) a další.

Nabízíme: 

  • Výkonnou a spolehlivou techniku ověřenou mnohaletou praxí s vysokou spolehlivostí a ideálním výkonem pro vaše aplikační potřeby.

  • Okamžitou dostupnost příslušenství a náhradních dílů – většinu zařízení, pistolí, příslušenství a náhradních dílů máme skladem a jsme připraveni okamžitě dodat.  

  • Rychlý a odborný servis - záruční a pozáruční opravy řešíme ihned na Vašem pracovišti, nebo v našem servisním středisku, při složitějším servisu poskytujeme zdarma náhradní zařízení během doby opravy.

  • Příznivé ceny – dovážíme techniku pouze od přímých výrobců a dodržujeme rozumnou cenovou politiku směrem k našim zákazníkům.

  • Pronájem zařízení - půjčujeme stříkací zařízení za velmi výhodné ceny, při dlouhodobém pronájmu nabízíme slevy.

  • Konzultace, školení, prezentační akce - rádi Vám poradíme s výběrem vhodné techniky, předvedeme v akci a zaškolíme obsluhu.

  • Nákup na leasing nebo úvěr - spolupracujeme se společností ESSOX a.s., okamžitě vyřídíme nákup techniky na úvěr či leasing za velmi výhodných podmínek.

 

Airlessco Graco Wiwa Euromair JAFE Formal Deltalyo