Úvod Napište nám Mapa stránek

Služby

Servisní práce

ASTECO s.r.o. poskytuje na všechna dodávaná zařízení záruční a pozáruční servis. Rozhodující pro spokojenost klienta je kvalitní a rychlé zajištění servisu, proto se snažíme mít skladem většinu náhradních dílů a být maximálně operativní.
V případě nutnosti provádíme servis do 24 hodin a to bez jakýchkoliv příplatků.

TELEFON SERVIS: (+420) 730 146 262
                                 (+420) 284
 689 622 

 

 

Záruční podmínky

ASTECO s.r.o. poskytuje pro všechna zařízení firmy Graco, Airlessco, WIWA, Euromair  a ostatní dodávané zboží záruku 24 měsíců od data prodejního plnění.

Záruční podmínky společnosti ASTECO s.r.o. se vztahují na veškerá dodávaná zařízení a společně dodávané příslušenství. Podmínkou pro platnost záruky je, aby zařízení byla používána způsobem a k účelům pro které je určeno. Jako záruční vady se proto neuznávají ty vady, poškození a mimořádné opatření, které vznikly nedostatečnou péčí a nedodržováním předpisů uvedených v návodu k obsluze. Nejsou přípustné jakékoliv úpravy a změny na výrobkách a rovněž není dovoleno zapojovat a používat příslušenství jiných výrobců. V záruce nejsou zahrnuty ty součásti, které podléhají rychlému opotřebení, jako např. těsnění, pojistky apod. Záruka rovněž neplatí na zjevné vady a poškození vzhledová, která mohla být reklamována při přejímání výrobku.
Záruka se rovněž nevztahuje:

  • na přirozené opotřebení zařízení a jeho jednotlivých částí v důsledku jejich funkčních namáhání
  • na udržovací práce spojené s užíváním zařízení a jeho součástí, jako kontrolu, doplňování a výměnu mazacích hmot a dalších prací vyplývající z návodu k obsluze
     

 

  

Kontaktní informace

ASTECO s.r.o.

Karlovarská 227/55, 163 00 Praha 17 - Řepy

IČO: 61676161
DIČ: CZ61676161

Tel.: (+420) 284 689 622

E-mail: info@asteco.cz
Web: www.asteco.cz
E-shop: www.strikacipistole.eu

Napište nám

Airlessco Graco Wiwa Euromair JAFE Formal Deltalyo