Úvod Napište nám Mapa stránek

Partneři

 

Airlessco

Airlessco | www.airlessco.eu.com

 Americká společnost Airlessco by Durotech Co. byla založena roku 1975 a od počátku se specializovala na výrobu elektrických stříkacích zařízení  a strojů pro dopravní značení. Vysokotlaká stříkací zařízení se značkou Airlessco jsou mezi malíři a lakýrniky vysoce ceněna pro svoji kvalitu provedení, odolnost i v těžkých provozech a jednoduchou obsluhu. V roce 2009 byla společnost Airlessco koupena americkou firmou Graco Inc..Nyní se značka Airlessco prosazuje na nových světových trzích, její produkce je inovována a nadále se v ní odráží především praktické potřeby profesionálního malíře. ASTECO je výhradním zástupcem firmy Airlessco v České republice (od roku 1993), v  Polsku a na Slovensku.

Graco

Graco | www.graco.com

 Americká společnost Graco, založená v roce 1926 je předním dodavatelem systémů a komponentů pro práci s kapalinami. Společnost Graco dodává zařízení pro průmyslové lakování, ochranné nátěry, cirkulaci barev, mazání a distribuci těsnících hmot a lepidel spolu s výkonnými zařízeními pro stavební průmysl. ASTECO je certifikovaným distributorem dávkovacích systémů Graco Reactor pro aplikace polyuretanové pěny a nátěrů polyurea.

Wiwa

Wiwa | www.wiwa.com

 Německá společnost Wilhelm Wagner KG (WIWA) byla založena roku 1950 a patří k předním světovým výrobcům pneumatických čerpadel, vysokotlakých stříkacích zařízení,systémů pro nanášení vícekomponentních materiálů 2K a zařízení pro injektáže. Výrobky společnosti WIWA jsou známé po celém světě svou vysokou kvalitou provedení a odolností i v nejtěžších podmínkách, jako jsou stavební provozy, loděnice, ropné plošiny, těžké průmyslové provozy. ASTECO zastupuje firmu WIWA v České republice od roku 2005, dodává veškerý sortiment a zajišťuje prodej náhradních dílů, záruční a pozáruční servis.

Euromair

Euromair | www.euromair.com

 Francouzská společnost Euromair Distribution se sídlem v Rousset Cedex je předním evropským výrobcem a dodavatelem omítacích strojů, zařízení pro aplikace stěrkových hmot, kompresorů, HVLP turbín a zařízení pro aplikace celulózy. Především ve stavebnictví je oblíbena řada Europro pro aplikace zrnitých materiálů (až do 5 mm). Další produktovou značkou  Volumair reprezentují především stříkací pistole, turbíny, tlakové zásobníky, čerpadla a jiné. ASTECO zastupuje společnost Euromair v České republice, Polsku a na Slovensku od roku 2009 a zajišťuje distribuci a servis.

JAFE

JAFE | www.gahesa.com

Španělská společnost GAHE, S.A. pod jejíž značkou JAFE se prezentují nejmodernější nízkotlaké systémy aplikace nátěrových hmot. Všechny výrobky JAFE jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu provedení. V Evropě velmi známá a oblíbená je řada vzduchových stříkacích pistolí se systémem NT-max, který je patentem společnosti GAHE, S.A.. ASTECO zastupuje společnost GAHE,S.A. v České rupublice a na Slovensku, nabízíme kompletní sortiment stříkacích pistolí a bohatého příslušenství.

Formal

Formal | www.formal.cz

 Česká společnost Formal Europe s.r.o. je distributorem profesionálního malířského nářadí a stavebních hmot. Zastupuje na českém trhu nejznámější světové výrobce náradí: malířské stětce a válečky Purdy (USA), malířské štětce a válečky Wooster (USA),špachtle, hladítka a zednické nářadí L´outil Parfait (Francie), a od stejného výrobce i oblíbená profeisonální malířská hladítka Parfaitliss. Stavební hmoty Formal - malířské akrylové barvy, stěrkové hmoty, dekorativní barvy gotele a jiné jsou vyvinuty speciálně pro aplikace stříkací technikou. ASTECO nabízí sortiment společnosti Formal Europe malířským profesionálům a stavebníkům.

Deltalyo

Deltalyo | www.deltalyo.com

 Francouzská společnost Deltalyo je předním evropským dodavatelem vzduchové stříkací techniky do automobilového a dřevařského průmyslu. Její partnerská společnost Valmy je výrobcem ochranných pomůcek jako jsou respirátory, protiprachové masky, ochranné oděvy a pod. ASTECO je distributorem výrobků společnosti Deltalyo - Valmy v České republice a na Slovensku.

  

Kontaktní informace

ASTECO s.r.o.

Karlovarská 227/55, 163 00 Praha 17 - Řepy

IČO: 61676161
DIČ: CZ61676161

Tel.: (+420) 284 689 622

E-mail: info@asteco.cz
Web: www.asteco.cz
E-shop: www.strikacipistole.eu

Napište nám

Airlessco Graco Wiwa Euromair JAFE Formal Deltalyo