Úvod Napište nám Mapa stránek

DECOPRO 120 - malý velký stroj!

01.11.2012 | Roman Andrle

Pokud Vám nadpis této recenze připomíná název jednoho známého filmového snímku s Dustinem Hoffmanem v hlavní roli, pak vězte, že nejste daleko od pravdy.

Když si náš vážený zákazník , stavební firma CZ BAUSAN s.r.o., vybrala naší firmou na český trh dodávaný stroj DECOPRO 120, vyráběný francouzskou firmou EUROMAIR, netušili jsme v jakých podmínkách bude odvádět svou práci a jaké bude podroben provozní zátěži.

O to víc jsme byli potěšeni, že se našla možnost k navštívení pracoviště, kterým je stavba dalšího prodloužení trasy A metra směrem k letišti. A kde se náš stroj DECOPRO 120, stejně jako hlavní hrdina uvedeného filmu potýká s problémy, které by jistě řádně potrápily i stroje podstatně robustnější konstrukce.

Ale snad právě díky jednoduchosti jeho provedení, kde vše je navrženo s maximálním důrazem na funkčnost a spolehlivost, může tento stroj pracovat na samé špici, před všemi ostatními profesemi, a to dnem i nocí bez jakékoli poruchy a podstatně přispět k hydroizolační impregnaci vlastního tubusu metra, kterým se jednou v budoucnosti možná i vy vydáte na svou vysněnou leteckou dovolenou.

Za zmínku jistě stojí, že k dodávce vzduchu pro tento stroj spolehlivě slouží další kolega ze stáje EUROMAIR, a to vysoce výkonný stavební kompresor EUROPRO 40, který taktéž dodala naše firma ASTECO s.r.o.

 

DECOPRO 120 malý stroj velký svými výkony a spolehlivostí.

Pracovník firmy CZ BAUSAN s.r.o. provádí hydroizolační nástřik pomocí stroje DECOPRO 120.

Nalévání materiálu do sběrné nádoby.

Bez spolehlivého chodu stroje DECOPRO 120 by tito pracovníci nemohli provádět svou práci.

  

Kontaktní informace

ASTECO s.r.o.

Karlovarská 227/55, 163 00 Praha 17 - Řepy

IČO: 61676161
DIČ: CZ61676161

Tel.: (+420) 284 689 622

E-mail: info@asteco.cz
Web: www.asteco.cz
E-shop: www.strikacipistole.eu

Napište nám

Airlessco Graco Wiwa Euromair JAFE Formal Deltalyo